Dla domu

Ubezpieczenie nieruchomości może okazać się wręcz zbawienną opcją w przypadku bardzo wielu różnych, niespodziewanych sytuacjach jak np. zalanie. Z dnia na dzień rośnie zainteresowanie Polaków polisami z tej kategorii. Z racji tego, że w większości przypadków nieruchomość jest najbardziej wartościowym elementem naszego majątku, warto zapoznać się z opcjami dostępnymi na rynku.

Duża część  Polaków decyduje się ubezpieczyć tylko i wyłącznie mury swojej nieruchomości. Odszkodowanie może należeć im się w przypadku pożaru, zalania, upadku statku powietrznego czy innych rzadkich zdarzeń losowych. Zakres naszej polisy może zawierać elementy stałe: okna, drzwi czy ruchomości (sprzęt elektroniczny, pieniądze, antyki i dzieła sztuki, kolekcje etc.)

Ubezpieczenie mieszkania, domu bądź jakiejkolwiek innej nieruchomości obejmuje najczęściej: pożar, wybuchy oraz implozje, uderzenia pioruna, dymy oraz sadze, silny wiatr, grad, lawinę, trzęsienie ziemi, deszcze, zalanie etc. Dodatkowo możemy ubezpieczyć wszystkie elementy stałe oraz ruchomości nie tylko od powyższych ryzyk, le również od kradzieży, włamania, rabunku czy dewastacji. Ty samym możemy zabezpieczyć nasz sprzęt AGD, RTV sprzęt sportowy, a także meble i rzeczy osobiste.

Ubezpieczenia nieruchomości nie są aż tak drogie jak może nam się wydawać. Podstawowe polisy wynoszą od kilkaset złotych rocznie, a w przypadku dodatkowych koszt może się zwiększyć w zalezności od zakresu który chcemy.

W skład ubezpieczeń majątkowych mogą  wchodzić również: ubezpieczenie mieszkania, garażu, budynku gospodarczego, domu na działce czy  domu w budowie. Niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe wymagają od nas wykupu ubezpieczenia OC w życiu prywatnym w przypadku podjęcia decyzji o kupnie polisy majątkowej. Ubezpieczenie te chroni odpowiedzialność osoby ubezpieczającej za szkody wyrządzone osobom trzecim. Opcja ta jest idealna dla posiadających mieszkanie.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują nam również poszerzenie naszej polisy np. o następujące ubezpieczenia:

- Assistance – usługi pomoce niezbędne w przypadku zniszczenia naszego mieszkania bądź domu. Możemy zaliczyć od nich: pokrycie kosztów pobytu Ubezpieczonego w hotelu, pokrycie kosztów transportu, zarówno samego Ubezpieczonego jak i jego mienia, dojazd i robocizna specjalistów (ślusarz, technik, szklarz, hydraulik, stolarz etc.)

- Odpowiedzialność Cywilna w życiu prywatnym OC – polisa ta zapewnia nam ochronę w przypadku wyrządzenia szkody osobie trzeciej, a także w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.

 

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy wypełnić poniższy formularz:

*dane zawarte w formularzu nie są udostępnianie, służą jedynie do przekazania oferty handlowej prze firmę PRZYKŁADOWA FIRMA
 
 

Imię (wymagane):

Nazwisko (wymagane):

Numer telefonu (wymagane):

Adres email (wymagane):

Co Pan/Pani chce ubezpieczyć?