Komunikacyjne

Ogólnie o ubezpieczeniach komunikacyjnych
Ubezpieczenie komunikacyjne OC  odpowiedzialności cywilnej pojazdów mechanicznych jest jednym z ubezpieczeń obowiązkowych w naszym kraju. Już od przeszło dziesięciu lat – od 2003 roku reguluje je ta sama ustawa. Zanim zajmiemy się wyborem odpowiedniej dla nas polisy warto zapoznać się z jej licznymi zaletami.

Plusem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest jednolita umowa oparta na podstawie określonej ustawy, która gwarantuje nam ten sam zakres ochrony, niezależnie, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym weźmiemy naszą polisę. To, na co mamy decydujący wpływ to wysokość taryfy oraz składek.

Ubezpieczenia komunikacyjne stanowią zabezpieczenie w przypadku wystąpienia wielu nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą się na nas odbić zwłaszcza w kwestii finansowej. W gruncie rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć kradzieży samochodu bądź wypadku. Dzięki OC zminimalizujemy nasze straty, a także zyskamy dodatkową ochronę przed kosztami np. naprawy czy holowania.

Oprócz ubezpieczenia OC, mamy również szereg innych ubezpieczeń komunikacyjnych, z których dodatkowo, za odpowiednią opłatą możemy skorzystać. Zaliczamy do nich:

- Ubezpieczenie Autocasco AC – chroni właściciela auta przed kosztami związanymi ze zniszczeniem, uszkodzeniem bądź utratą samochodu oraz szkodami spowodowanymi przez niego samego. Zwrot kosztów z tym związanych.

- Ubezpieczenie Assistance – gwarantuje nam natychmiastową pomoc przy holowaniu w przypadku wypadku, stłuczki, awarii etc., które uniemożliwiają nam dalszą podróż.

- Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW – opcja ta zapewnia nam odszkodowanie w przypadku uszkodzenia zdrowia bądź śmierci z powodu nieszczęśliwego wypadku.

- Ubezpieczenie Bagażu – ubezpiecza bagaż od zniszczenia bądź uszkodzenia w wyniku spowodowanego przez nas wypadku.

Ubezpieczenie Autoszyby – chroni nas przed stratami powstałymi w wyniku uszkodzenia bądź zniszczenia naszych szyb samochodowych.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy wypełnić poniższy formularz:

*dane zawarte w formularzu nie są i nie będą nikomu udostępniane, służą jedynie do przekazania oferty handlowej przez naszą  firmę.

Imię (wymagane):

Nazwisko (wymagane):

Numer telefonu (wymagane):

Adres email (wymagane):

Co Pan/Pani chce ubezpieczyć?